קורס SEO מוכוון מטרה

קורס SEO מוכוון מטרה

קורס SEO מוכוון מטרה

Course Intro Video

שיעורים

 1. מה זה קידום אתרים בכלל? האם זה חוקי? ואם כן, האם זה בתיאום עם מנועי החיפוש? האם זה עולה כסף? ומה היתרון הגדול של התחום?
 2. מה הדבר הכי מפתיע במנוע חיפוש? מה זה מנוע חיפוש בכלל ואיך הוא עובד? האם ניתן להשפיע או לתמרן מנוע חיפוש?
  1. מחקר מילים - בחירת ביטויים

   השלב הסופי - התוצאה של מחקר המילים היא בחירת הביטויים לקידום. הוידאו הבא יסביר כיצד בוחרים ביטויים.
 3. בניית עץ אתר

 4. בניית תשתית טובה לקידום

  מהו אתר מתאים לקידום? איך בונים נכון את התשתית כך שהאתר שלנו יהיה תואם לקידום אורגני ובכלל? בשיעור זה נלמד את האלמנטים החשובים לבניית תשתית נכונה.
  1. נספח 1: קנייה, אחסון, בנייה והתקנת וורדפרס

   זהו נספח חשוב שיתאר, למי שלא יודע איך לקנות דומיין, איך לאחסן אותו, איך להתקין עליו וורדפרס ואיך מסדרים הגדרות ראשוניות.
  2. נספח 2: בניית אתר מותאם לקידום בוורדפרס

   נספח חשוב שמלמד צעד אחר צעד איך בונים אתר בוורדפרס. מומלץ!
 5. חיבור האתר לכלי הבקרה של גוגל

  זהו השלב האחרון בהכנה לקידום (לאחר מחקר המילים ובניית התשתית) - חיבור האתר לכלי הבקרה של גוגל: Search console ואנאליטיקס
 6. אלמנטים חשובים ב- SEO

  זהו חלק משמעותי מאד בקורס ומסביר אחד אחד את הגורמים המשפיעים על עבודת הקידום.
  1. html

   html זה השפה בה משתמש הדפדפן כדי להראות לנו את האתרים שאנו רואים. הבנה בסיסית ב- html חשובה מאד לעבודת הקידום שלנו. וידאו זה ילמד את הבסיס ל- HTML ויסביר את החשיבות של HTML לעבוד ה- SEO
  2. קישור

   קישור הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר ב- SEO וראוי להרחיב עליו את הדיבור. הוידאו הזה מסביר בפרוטרוט מהו קישור, מה החשיבות שלו, אילו סוגי קישורים קיימים, איך זה בנוי ב- html, איך יוצרים אותו וכו'
  3. תמונות

   לתמונות יש תפקיד חשוב מאד בהעברת מסרים באתרים. גם ב- SEO יש להן תפקיד חשוב אותו הוידאו הבא יסביר בדיוק.
  4. תוכן

   תוכן הוא האלמנט החשוב ביותר בכל אתר. אנשים מגיעים לכל אתר בגלל התוכן שלו וזה תנאי חשוב להצלחת ה - SEO. בוידאו הזה נלמד כל מה שצריך לדעת על כתיבה נכונה של תוכן והתאמתו לפרויקט הקידום שלנו.
  5. היררכיה והפניות

   מבנה האתר (או עץ האתר) הוא אלמנט חשוב שעוזר לגולשים להתמצא באתר שלנו. בשיעור זה נלמד לבנות עץ אתר נכון. כמו כן נלמד על קישורים שבורים, הפניות וכיצד מפנים קישורים שבורים למקומות הנכונים.
 7. גוגל אנאליטיקס

  גוגל אנאליטיקס הוא כלי הכרחי למעקב אחרי תנועה באתר שלנו. בשיעור הזה נלמד כיצד מחברים את האתר שלנו לאנאליטיקס ואילו תובנות אנחנו יכולים לקבל מהכלי הנהדר הזה.
 8. Google Search Console

  Google Search Console או בשמו הקודם Google Webmaster Tools (בעברית - כלי מנהלי האתרים של גוגל) הוא כלי של גוגל שהוא הממשק שלנו מול מנוע החיפוש. בעזרתו אנחנו יכולים להבין איך גוגל רואה את האתר שלנו, איך האתר שלנו נראה ומתפקד במנוע החיפוש ותובנות רבות לגבי יעילות האתר שלנו. בשיעור זה נלמד איך לחבר את האתר שלנו לכלי הזה ואילו דברים אנחנו יכולים להבין באמצעותו.
 9. בניית קישורים

  אחד החלקים החשובים ביותר לקידום אתר זה בניית קישורים. בשיעור זה נלמד כיצד לשפר את הכוח של האתר שלנו ע"י יצירת באזז ברשת וכיצד נגרום לכך שאתרים אחרים יקשרו אל האתר שלנו.
 10. בניית פרוייקט SEO

  לאחר שלמדנו כל מה שחשוב על מנת לקדם אתר, נלמד כיצד מסדרים זאת בפרוייקט ובאיזה סדר עלינו לבצע את הפעולות לקידום.
 11. מקורות התעדכנות

  היכולת שלכם להשאר מעודכנים, יכולה לתת לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים. ולכן, אחת המשימות החודשיות שלכם מעכשיו היא להכנס לקישורים שאתן לכם פה ולהתעדכן בכל התחום. הכל באנגלית.
 12. מעקב אחרי מיקומים

  הדרך שלנו לעקוב אחרי התוצאות שלנו היא קודם כל בדיקה תכופה של המיקומים של הביטויים אותם בחרנו לקדם. בשיעור הזה נלמד כיצד עושים זאת בצורה מסודרת.
 13. שיעור אחרון...

משימות

( 2 ) תגובות

 • היי רן אני מנסה להתחבר לקורס הוא לא נותן לי מתחברת אוטומת אבל כשאני נכנסת ל קורכסseoאונליין יוצא מההתחברות לבד ניסית לאפס סיסמה אבל לא נתן לי כי אני נכנסת אוטמת לאתר

  • נסי מדפדפן אחר ותגידי לי אם הצלחת

כתוב תגובה

Teachers